Koszyk 0 x

Zostań instruktorem kosmetologii Kosmedic

Instruktor Kosmedic - dla kogo skierowana jest oferta?

Aby przystąpić do procesu rekrutacji wymagane jest spełnienie pewnych kryteriów. Jeśli masz zarejestrowaną działalność kosmetyczną oraz salon kosmetyczny, w którym możesz przeprowadzać szkolenia na wysokim poziomie, dodatkowo kosmetyka, kosmetologia i upiększanie to Twoja pasja, masz wymagane kwalifikacje oraz zdolności przekazywania tej wiedzy – to masz wszystko by zostać niezależnym produktowo instruktorem marki Kosmedic.

Kim jesteśmy?

Kosmedic to salon kosmetologiczny oraz centrum szkoleniowe (numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych : 2.28/00050/2021), z siedzibą główną w Olsztynie, przy ul. Jana Boenigka 27/202. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kosmetycznych oraz świadczeniu usług w tej właśnie tematyce.

Marka Kosmedic powstała z pasji założycielki. Właścicielka – Marta Hura to dyplomowany kosmetolog, wieloletni instruktor stylizacji paznokci oraz kosmetyki. To także założycielka jedynej w Polsce niezależnej sieci instruktorów kosmetyki i kosmetologii, do której i Ty możesz dołączyć.

Sieć instruktorów Kosmedic, powstała, aby udoskonalić usługi kosmetyczne i kosmetologiczne w Polsce. Zrzesza samych instruktorów pasjonatów, którzy poprzez nabycie tytułu instruktora zdobywają możliwość samorozwoju, ale także możliwość dodatkowego zarobku ze świadczonych usług szkoleniowych. To niesamowita szansa dla Ciebie!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Na początku chcemy Cię poznać. Jeśli chcesz do nas dołączyć wypełnij ankietę, którą otrzymasz po kliknięciu w odnośnik poniżej i wyślij ją do nas wraz z załączonymi zdjęciami Twoich prac.

Po pozytywnej wstępnej weryfikacji odezwiemy się do Ciebie, aby omówić szczegóły oraz umówić się na szkolenie instruktorskie, podczas którego poznasz niezbędne techniki nauczania, nasze normy i program szkoleniowy, dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć, aby samodzielnie przeprowadzać szkolenia. 

Po pomyślnej weryfikacji i podpisaniu umowy otrzymasz uprawnienia instruktorskie marki Kosmedic. Umożliwią Ci one przeprowadzanie szkoleń w wybranej przez Ciebie tematyce pod nazwą marki, natomiast nie będziesz związana/związany obowiązkiem korzystania z kosmetyków konkretnej firmy. Możesz pracować i szkolić na Twoich ulubionych produktach!

Od Kosmedic otrzymasz stosowny certyfikat instruktorki, swoją stopkę instruktora Kosmedic wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem (używać jej będziesz do znakowania zdjęć prac Twoich oraz Twoich przyszłych kursantów). Twoje dane jako instruktora bedą promowane na naszej stronie internetowej (www.kosmedic.pl) oraz w naszych mediach społecznościowych.

Jakie korzyści otrzymasz zostając instruktorem kosmedic?

 • Tytuł niezależnego instruktora Kosmedic w wybranej przez Ciebie dziedzinie kosmetyki, kosmetologii
 • Certyfikat instruktora Kosmedic
 • Schematy prowadzenia poszczególnych szkoleń
 • Stopkę do znakowania zdjęć prac Twoich oraz Twoich kursantów
 • Koszulki instruktora
 • Gadżety Kosmedic dla Ciebie i Twoich kursantów
 • Gotowe materiały szkoleniowe dla kursantów w formie pdf
 • Pomoc w przygotowaniu Twojej indywidualnej oferty szkoleniowej
 • Gotowe certyfikaty dla konkretnych tematów szkoleń (z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska kursanta, daty i miejsca szkolenia oraz z miejscem na Twój podpis – podpis instruktora)
 • Reklamę Twojej osoby jako instruktora marki Kosmedic
 • Wsparcie w tworzeniu materiałów reklamowych dot. Twoich szkoleń
 • Regularne doszkolenia organizowane przez markę Kosmedic

Ile kosztuje szkolenie instruktorskie i z jakimi kosztami musisz się liczyć?

Szkolenie instruktorskie to kwota jedynie 2000 zł. Jeśli dodatkowo potrzebne Ci będzie doszkolenie, aby lepiej przygotować Cię technicznie do prowadzenia szkoleń z konkretnej tematyki, np. henny pudrowej, stylizacji naszego cennika.

Jeśli na szkolenie przyjeżdżasz do nas z innego miasta poniesiesz również koszta transportu, ewentualnego noclegu i wyżywienia.

Więcej szczegółów podamy Ci po procesie wstępnej weryfikacji.

X