Koszyk 0 x

Regulamin Szkoleń stacjonarnych

1. Rezerwacja miejsc tylko po dokonaniu wpłaty zaliczki bezzwrotnej na konto :

Kosmedic Marta Hura

Santander : 26 1090 2718 0000 0001 3758 5899

Tytuł : imię i nazwisko, data szkolenia, e-mail

2. Jeśli szkolenie zostanie odwołane z winy kursantki, zaliczka nie jest zwracana. W szczególnych przypadkach, przy szkoleniach indywidualnych możliwe jest przesunięcie terminu.

3. Szkolenia grupowe zaczynają się od 2 osób. Jeżeli na szkolenie grupowe zapisze się tylko jedna osoba, wówczas szkolenie zostaje odwołane (a zaliczka zwracana) lub przeniesione na inny termin lub traktowane jest jako indywidualne za dopłatą (za zgodą kursantki).

4. Kursantka nie bierze na szkolenie swoich modelek (o ile nie zostanie o to poproszona). Zostaną one umówione przez organizatora.

5. Terminy szkoleń grupowych dostępne są zawsze w zakładce WYDARZENIA, zapisy prowadzi hurtownia Dowgun oraz organizator – Kosmedic Marta Hura.

6. Terminy szkoleń indywidualnych dobieramy prywatnie.

7. Dzień przed szkoleniem kursant otrzymuje SMS z dokładnym adresem szkolenia, wskazówkami dotarcia oraz informacją co należy zabrać ze sobą. Zapisując się na szkolenie kursant zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych (w szczególności imienia, nazwiska i numeru telefonu), w celu realizacji usługi zgodnie z wymaganiami RODO. Kursant ma prawo do wglądu, zmiany oraz usunięcia swoich danych z bazy Kosmedic Marta Hura.

8. Wszystkie szkolenia są certyfikowane.

X